Ponadprzeciętna rozrywka – escape game

by:

Hobby

Spędzanie czasu z przyjaciółmi to niezwykle istotna kwestia w życiu każdego człowieka. Może on dzięki temu oderwać się od spraw związanych z pracą bądź problemów, które go otaczają. Spotkanie przyjaciół może przybierać różne formy. Często ludzie wybierają się razem do klubu na piwo, kawiarni na kawę bądź do kina na film. Można jednak poszukać alternatywnych źródeł rozrywki i miejsc spotkań.

Jednym z nich jest słynny od pewnego czasu pokój zagadek. Jest on też znany pod inną nazwą – escape room. Chodzi o escape game, czyli pewien rodzaj gry, gdzie grupa osób zostaje zamknięta w nieznanym sobie pomieszczeniu. Jest ono tajemnicze i pełne zagadek. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie ich i uwolnienie się z zamkniętego pomieszczenia w określonym czasie. Jeśli nie zdążą przegrywają, jak zdążą wyjść na czas z pokoju zagadek wygrywają.

Pewnie pomyślisz – a co to za sztuka rozwiązać zagadki. I tu się mylisz. Zadanie takie nie zawsze jest proste i niektórym grupom może się nie udać. Najważniejsza jest jednak współpraca grupy i zabawa jaką daje escape room. Spróbuj, a sam się przekonasz. Odwiedź pokój zagadek w Lost Room Kraków – http://www.lostroom.pl/pokoje i poczuj czym jest adrenalina związania z tą zabawą.

Szukając lokali typu escape room okazuje się, że miastem, które może zaoferować tego typu rozrywkę na wysokim poziomie jest chociażby Kraków, na czele właśnie z firmą Lost Room. Na tego typu doświadczenie mogą również zdecydować odwiedzający je turyści. Wieczorny wypad do escape room może być dobrą alternatywą dla wyjścia do kina czy na basen.

Pokój zagadek to też dobra opcja jeśli chodzi o zorganizowanie wyjazdu integracyjnego pracowników. Praca zespołowa i wspólne rozwiązywanie zagadek może zacieśnić więzi między pracownikami. Taki rodzaj aktywności może też sprawić, że osoby poznają lepiej swoje słabe i mocne strony.

Comments are closed.