Nowoczesne trendy w sukniach ślubnych 2019

by:

Moda

Trendy ślubne potrafią naprawdę zadziwiać. Projektanci mody i krawcowe prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych i zaskakujących rzeczy, chcąc w ten sposób skłonić panny młode do większego szaleństwa i zabawy modą. Bo strój kobiety, która już niedługo zostanie mężatką, nie musi być wcale prosty i klasyczny.

Udowadniają to trendy obowiązujące w sezonie 2018 – nie brak w nich niesamowitych kolorów, hipnotyzujących dodatków i najdziwniejszych detali. W tym sezonie nie tylko białe suknie ślubne są na topie. Dość efektywnie walczą z nimi kreacje tworzone z lekko zielonkawych materiałów. Odcienie pastelowe nawiązują do kobiecości i romantyzmu, łącząc się wręcz perfekcyjnie ze śnieżnobiałą bielą.

Wśród nowoczesnych sukienek występują kreacje różowe, brzoskwiniowe czy nawet błękitne. Posiadaczki lekko opalonej skóry fantastycznie zaprezentują się natomiast w porażającej żółtej sukience, która doskonale podkreśla atrakcyjną opaleniznę, efektownie z nią kontrastując. Kolor ma znaczenie, ale mimo wszystko niektóre kobiety wciąż pozostają wierne tradycjonalistycznym rozwiązaniom i zacznie lepiej będą czuć się w kreacji białej aniżeli w stroju zielonym czy błękitnym.

Prosta struktura sukienki pozwoli im jednak na prawdziwe szaleństwa z dodatkami. Bo skoro same suknie ślubne nie muszą być wcale białe, białe nie muszą być również welony, buty czy torebki. Akcent w postaci wielokolorowego wianka umieszczonego na włosach zaskoczy wszystkich gości i to w pozytywny sposób. Nawet z modą ślubną warto się trochę zabawić, aby uzyskać oryginalny efekt.

Suknie ślubne 2019 – Najnowsza kolekcja na www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019

Comments are closed.