Jak zagospodarować ścianę w nowym mieszkaniu?

by:

Dom i rodzina

Kupno nowego mieszkania lub konieczność remontu obecnego wiąże się z wieloma decyzjami, które musimy podjąć. Styl wnętrza powinien być spójny, komfortowy, pasować do nas i naszego stylu życia. Dużym wyzwaniem są ściany, których zagospodarowanie i wykończenie wpływają bezpośrednio na charakter pomieszczenia. Można je pomalować farbą, zastosować nietuzinkowe wzory, pokryć tapetą, bądź innym materiałem – glazurą, drewnem, kamieniem.

Producenci wychodzą naprzeciw tym, dla którym żadne z powyższych rozwiązań nie jest dostatecznie satysfakcjonujące i proponują obrazy na szkle. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się doskonale w kuchni nad blatem zamiast glazury lub w łazience jako wykończenie kabiny prysznicowej. Szklane panele do kuchni z fotografią horyzontu wrzosowych prowansalskich pól, łanów polskich zbóż czy innego motywu nie tylko ożywią wnętrze, ale i sprawią, że będzie ono wyjątkowe i niepowtarzalne. Wybór wzoru na szkle sprawi, że pomieszczenie stanie się spersonalizowane i dopasowane do nas.

Zainteresowani mogą wybierać spośród niezliczonej ilości wzorów na szkle, form paneli oraz rodzaju ich ekspozycji. Odważni mogą zlecić wykonanie szkła z własnym zdjęciem. Oprócz zalet estetycznych obrazy na szkle są niezwykle praktyczne, szczególnie w pomieszczeniach, gdzie sprawa utrzymania czystości jest priorytetowa jak kuchnia czy łazienka. Wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć za pomocą płynu do szyb i ręcznika papierowego. Szkło na ścianie możemy zastosować w każdym miejscu naszego mieszkania czy domu, wszystko zależy od naszej wyobraźni i potrzeb.

Comments are closed.