Jak przewieźć zwłoki z zagranicy?

by:

Wiara i religia

Śmierć najbliższych, nigdy nie bywa łatwa. Pustka w sercu, pusty fotel, w którym ta osoba często przesiadywała i wciąż unoszący się zapach w domu. Dodatkowym problemem jest biurokracja i znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmie się pogrzebem. Czasem zdarza się, że bliska nam osoba umiera podczas zagranicznej podróży, czy na emigracji czasowej, związanej np. z pracą. Nie jest łatwo sprowadzić zwłoki z zagranicy, szczególnie ze względu na aspekty prawne, konieczny może być profesjonalny międzynarodowy transport zmarłych, który nie tylko przewiezie zwłoki jak i w naszym imieniu dopełni wszelkich formalności.  

 

Jeśli nie wiesz jak zorganizować taki transport, to na stronie epitafium-przewozy.pl, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i przewóz zwłok z zagranicy, będzie ułatwiony do minimum. Pozwól, żeby w trudnych dla Ciebie i Twojej rodziny, wszystkimi aspektami prawnymi zajęli się profesjonaliści. A te nie są łatwe, wiele regulacji prawnych, różnych dla danego kraju, oraz wiele koniecznych pozwoleń, może być szokiem dla nie jednej osoby. Dlatego warto zwrócić się do specjalistycznej firmy pogrzebowej, która za odpowiednią opłatą, zajmie się sprawami prawnymi, a także transportem zwłok. Należy pamiętać, że w takim przypadku konieczne będzie wydanie przez nas upoważnienia dla domu pogrzebowego.

 

Należy pamiętać, że nie można samodzielnie przewozić zwłok, muszą to zrobić specjalistyczne firmy. Od nas zależy jej wybór i czy chcemy, aby w naszym imieniu zajęli się również biurokracją i pozwoleniami, czy wolimy to zrobić samodzielnie.

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/

Comments are closed.