Cukierki na ślubie

by:

Słodycze

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu większości ludzi, dlatego każdy kto staje na ślubnym kobiercu podejmuje próby, by byl on przygotowany perfekcyjnie. To również jeden z tych dni kiedy chcemy by byli z nami nasi najbliżsi, nie tylko rodzina, ale również przyjaciele. Chcemy, by bliskie naszemu sercu osoby cieszyły się razem z nami i chcemy im w jakiś sposób podziękować za tą obecność.

Młode pary mają najczęściej różne pomysły na te podziękowania. Są to przykładowo ustne podziękowania w trakcie wesela, ale najbardziej rozpowszechnioną formą są drobne upominki wręczane gościom w trakcie świętowania. W przypadku takich drobnych prezentów wybór jest ogromny. Wiele par stawia na mikro buteleczki alkoholu, ciasto, czy cukierki. Coś słodkiego jak na przykład krówki ślubne jest miłym gestem w stronę przybyłych na uroczystość. To fajny znak na powiedzenie gościom, że cieszymy się z ich obecności, gdyż w trakcie wesela nowożeńcy nie zawsze mają czas, by podziękować każdemu osobiście. Z drugiej strony tego typu podarek nie kosztuje wiele, zwłaszcza, że kupowany jest w ilości hurtowej.

Decydując się przykładowo na cukierki krówki na ślub warto jednak zadbać o to, by były one należycie zapakowane. Spersonalizowane opakowania zawierające imiona nowożeńców oraz datę ślubu będą o wiele bardziej eleganckie niż zwykłe opakowania producenta słodyczy. Jednocześnie taki nadruk będzie swego rodzaju pamiątką oraz pokaże, że w podarunek włożono jakiś wysiłek. Koszty takich opakowań także nie są duże, a maksymalnie poprawiają estetykę prezentu. Warto o tym pamiętać.

Comments are closed.